هدیه ما به شما

1-سال گذشته در چنین روزهایی نزدیک ده هزار جلد کتاب از کتابخانه شخصی مان در تهران را به دایره المعارف بزرگ اسلامی در دارآباد اهدا کردیم.کتابها شامل منابع درجه اول در حوزه های مختلف سیاسی،فلسفه،تاریخ،فقه،کلام،تفسیر،ادبیات،اقتصاد،هنر،حقوق،مسائل زنان ... و به زبان های مختلف (البته اکثرا فارسی) بود.کتبی که توسط نویسندگان ، یا مترجمین و یا ناشرین نیز به ما اهدا شده بود، در بین آنها وجود دارد و همین کتابها بر ارزش این کتابخانه اهدایی کدیور-مهاجرانی به دایره المعارف بزرگ اسلامی می افزاید..
این کتابخانه که در حقیقت نیمی از کتابهای مارا شامل می شد از گنجینه هایی است که می تواند بخوبی برای کارهای درجه اول تحقیقی مورد استفاده قرار بگیرد.
امیدوارم بعد از گذشت یک سال مراحل ثبت کتابها،آماده سازی و امکان استفاده محققین رشته های مختلف از این کتابها فراهم آمده باشد.
2-امسال انتشارات امید ایرانیان به هزار و یک دلیل در نمایشگاه حضور ندارد. دوستان عزیزی که خواهان تهیه کتب ما هستند،با 20 درصد تخفیف پشت جلد می توانند کلیه کتابهای ما را خریداری کنند.برای تهیه کتب مورد نظر می توانید با موبایل 09125142998 آقای سعیدی تماس بگیرید و اطلاعات لازم جهت تهیه و خریداری کتب مورد نظر خود را بدست آورید.لیست کامل کتابها نیز در سایت امید ایرانیان(omid-iranian.ir) آمده است.در صورت هر گونه مشکل می توانید از طریق کامنت یا ایمیل با همین جا تماس بگیرید..

جمیله کدیور | لینک ثابت | نظر (12)