چند نکته

چند نکته در رابطه با مکتوب به نظرم رسید:
یک: در ایام نمایشگاه کتاب و مطبوعات، در کنار پرسش و پاسخ‌های سیاسی و فرهنگی و اجتماعی، با مراجعینی نیز مواجه بودم که از به روز نشدن به هنگام مکتوب توسط من و همسرم گله‌مند بودند. حق را به آنها دادم و گفتم سایت و جلب رضایت خواننده را داشتن یک کار تمام وقت است و با دل‌مشغولی‌ها و فعالیت‌های متعدد ما چندان متناسب نیست. البته قول دادم که فعالتر باشیم. فردای این وعده، مکتوب چند روزی با مشکل فنی مواجه شد و عملا امکان ورود به سیستم نبود، تا دیروز که بالاخره مشکل حل شد. از این پس سعی می‌کنیم در حد توان تلاش کنیم.
دو: چند وقتی است که قسمت مصاحبه‌ی مکتوب هم فعال شده و گفتگوهای انجام شده با رسانه‌ها طی دو سه ماه اخیر در این قسمت قرارگرفته. دوست داشتم این قسمت را به یاری خبرنگاران و روزنامه‌نگارانی که در گذشته مصاحبه‌هایی با من و همسرم داشته‌اند را تکمیل کنم. این امر مستلزم همکاری دوستانی است که در گذشته مصاحبه‌هایی با ما داشته اند و الان آنها را در جایی حفظ کرده‌اند.
سه: به نظرم دوستانی که به مکتوب سر می‌زنند، اگر سری به قسمت‌های دیگر به جز روزنوشت (اعم از خبر، مصاحبه و یا گالری) بزنند، هر از چندگاه با
مطالب جدید مواجه می‌شوند. برای خودم بشخصه خواندن مصاحبه با چهره‌های فرهنگی و سیاسی جذابیت خاصی داشته است. نظر شما چیست؟

جمیله کدیور | لینک ثابت | نظر (5)